S oveľa lepším herným prejavom ako v nedeľu proti Imeľu sme sa napriek oklieštenej zostave spôsobenej chorobami a zraneniam predstavili v stredu podvečer proti poprednému druholigovému tímu ŠKF Sereď (v zostave napr. s Pauknerom, Morongom a pod.).

Tomuto sme hrozili najmä viacerými streleckými zakončeniami, pričom nám rozhodca v prvom polčase neuznal regulárny gól a gól na 2:1 sme dostali doslova do šatne. V druhom polčase sa už viac prejavila absencia našich 4 hráčov, ale aj kvalita súpera. V zápase sme vynechali niekoľko gólových príležitostí. Najbližšie sa predstavíme v sobotu 11. februára o 13.00 hod. proti DAC U19 na umelej tráve v D. Strede. MAKÁME ĎALEJ !!!

ŠKF Sereď - FKM N. Zámky 4:1 (2:1)
gól: 42 min. Košút

1. polčas: Juhás - Orémusz, Ešek, Poluch, Baksics, Lovska, Petráš, Horáček, Gulyás, Košút, Kráľ

2. polčas: Dovičovič -Ešek, Horáček, Poluch, Baksics, Kráľ (Czibor), Bombicz, Petráš, Lovska, Košút, Švajda