Muži FKM vycestovali v nedeľu do Lednických Rovní, ktoré sú na treťom mieste tabuľky. V daždivom počasí proti fyzicky zdatnému súperovi podali naši chlapci bojovný výkon, ktorý vyústil do zisku jedného plusového bodu. S remízou mohli byť spokojné oba tímy. Už túto sobotu o 14.00 hod. nastúpime doma proti posledným Topoľčanom. Zápas, v ktorom nesmieme nič podceniť a pripísať si plný bodový zásah.

III. liga západ, 11. kolo, 22.10.2017 o 14.00 hod.

ŠK LR Crystal L. Rovne - FKM NOVÉ ZÁMKY 0:0

Zostava: Dovičovič - Petráš, Ešek (K), Piskla, Baksics, Korman, Obert, Lovska (67. Fiala), Matić, Muchaya (85. Letko), Kingambo (79. Švajda)

ŽK: Baksics

Tréner Peter LÉRANT: "Pripísali sme si plusový bod v zápase na náročnom teréne proti jednému z bezprostredných konkurentov o špicu tabuľky. Bolo to o jednom góle. Dala sa vidieť taktická aj herná kvalita oboch mužstiev. Zápas mal dobrú úroveň, mali sme o niečo viac z hry aj gólových šancí. Pri troche šťastia sme ho mohli vyhrať, ale celkovo je remíza asi spravodlivá. Chalani odovzdali maximum a hrali na hranici zranenia. Toto nám v niektorých neúspešných zápasoch chýbalo. Najdôležitejšie je vybudovať v tíme víťaznú mentalitu a posledné dva zápasy sme ukázali, že sme na dobrej ceste. Čo nás aj naďalej trápi, je gólová efektivita, dávame málo gólov. Príležitostí máme v každom zápase veľa, čo je pozitívne, a preto dúfam,že sa to už prelomí v sobotu proti Topoľčanom."