Pred neľahkou úlohou stálo naše družstvo starších žiakov U15 túto sobotu 11. februára na zimnom halovom turnaji o Pohár predsedu ObFZ N. Zámky v športovej hale Milénium. Túžilo zopakovať decembrový triumf mužov a januárové víťazstvo starších dorastencov. Chlapci s prehľadom zvládli úlohu favorita a potvrdili tak naše dominantné futbalové postavenie v okrese. Strelili najviac gólov a zároveň inkasovali najmenej. Najlepším strelcom turnaja sa stal Matúš NAĎ s 11 presnými zásahmi. BRAVÓ !!!

Výsledky v skupine:

FKM - OŠK Mojzesovo 9:0 (M.Naď 2, P.Černák, M.Békešský, A.Száraz, D. Ba, R.Kádar, S.Dragúň, D.Grunský) Naď U15

FKM - TJ Družstevník Michal n./Ž. 3:1 (P.Černák, M.Naď, M.Békešský)

FKM Nové Zámky -TJ OÚ Nána 12:0 (M.Naď 3, M.Békešský 3, R.Kádar 2, D.Ba 2, F.Pécsi, S.Dragúň)

Skupina A - tabuľka:

1. FKM Nové Zámky 3 24:1 9
2. TJ Družstevník Michal n./Ž. 3 14:3 6
3. TJ OÚ Nána 3 1:17 3
4. OŠK Mojzesovo 3 0:18 0

Štvrťfinále:

FKM - TJ Družstevník Bruty 7:0 (M.Naď 2, vlastný 2, M.Békešský, R.Kádar, A.Száraz)

Semifinále:

FKM - SDM Dominik Nové Zámky 0:0 (3:1 na pk)

FINÁLE:

FKM - TJ Družstevník Dvory n./Ž. 10:0 (M.Naď 3, D.Grunský 3, S.Dragúň 2, D.Adamec, R.Kádar)

Zostava: Pecho - Pécsi, Naď, Černák, Dragúň, Száraz, Kádár, Adamec, Ba, Békešský, Srnec, Grunský

V nedeľu 12. februára potom ešte vycestovali chlapci do bratislavskej Karlovej Vsi, kde si na umelej tráve zmerali sily v prípravnom zápase proti tamojšiemu FKM. Po vlažnom výkone v prvom polčase, zvýšili obrátky a napokon z toho bola remíza 3:3.

FKM Karlova Ves Bratislava - FKM Nové Zámky 3:3 (3:0)

góly: Ladek, Adamec, Dibusz

1. polčas: Pecho - Kulich, Pécsi, Illés, Farkas, Srnec, Békešský, Horváth, Mráz, Lakatos, Dibusz

2. polčas: Pecho - Naď, Ladek, Pécsi, Kulich, Farkas, Srnec, Békešský, Černák, Dibusz, Adamec