V nedeľu najprv na domácej pôde rozhodol o cennom víťazstve starších dorastencov proti FK Inter Bratislava ako poprednému tímu ligy exportný gól Zoltána Pásztóa, ktorý by určite obstál aj v ankete Gól roka :). Ten z priameho kopu zo vzdialenosti 25 metrov svojim angličákom vymietol vinkel súperovej brány. Veľmí nás potešilo aj víťazstvo starších žiakov, ktorí jednoznačne zvíťazili na pôde FK Spartak Bánovce n./Bebravou a pripísali si tak na svoje konto cenné body. Štyrmi presnými zásahmi sa v tomto zápase zaskvel Matúš Černák. Menej sa už darilo mladším dorastencom i žiakom, ktorí prehrali zhodným trojgólovým rozdielom.

FKM NOVÉ ZÁMKY U19 - FK Inter Bratislava 1:0 (1:0)
gól: 34. Pásztó

Zostava: Hanakovič - Varga, Slatarovič, Pásztó, Tomiš, Trieb, Bédi (66. Marusič), Sós, Holeček, Király Csief

Tréner: Ing. Roman Hausleitner

FKM NOVÉ ZÁMKY U17 - FK Inter Bratislava 1:4 (1:2)
gól: 15. Palúk (11m)

Zostava: Lengyel - Dragúň, Fodor, Farkaš (71. Czapárik), Šarfický, Palúk, Kucharovič, Nagy, Mánya (64. Hausleitner), Moravčík, Szitás (52. Brezík)

Tréner: Alexander Laki

 

FK Spartak Bánovce n./Bebr. - FKM NOVÉ ZÁMKY U15 0:6 0:1)

góly: 23., 44., 46., 70. Matúš Černák, 37. Peter Černák, 50. Pécsi

Zostava: Pecho - M. Černák, Pécsi (57. Illés), Ladek, Srnec, P. Černák, Kádar (48. Ba), Adamec, Lakatos (48. Farkas), Békešský (54. Békešský), Grunský (48. Dibusz)

Tréner: Mgr. Tomáš Adamovics

 

FK Spartak Bánovce n./Bebr. - FKM NOVÉ ZÁMKY U13 4:1 (0:1)

gól: 3. Matúš Kucman

Zostava: Mikulec, Jankulár - Solár, Marcel Kucman, Mráz, Slatárovič, Matúš Kucman, Šarfický, Czapárik ,Hrabovský, Tatár, Hudák, Zsembera, Bíro

Tréner: Marek Kodhaj

 

0
0
0
s2smodern