MLÁDEŽ FKM: Skvelý úspech tímu U10 na východe republiky

Až do ďalekých Košíc si to cez minulý víkend namierili na medzinárodný halový turnaj prípravkári U10 pod vedením trénera Horáčeka. V základnej skupine absolútne dominovali, o čom svedčí ich umiestnenie na 1. mieste vďaka trom výhram a jednej remíze s impozantným skóre 9:0. V semifinále si potom presvedčivo poradili so súperom z Poľska. Jediného premožiteľa našli v súboji o celkový triumf, keď nestačili na Humenné. Veľký úspech v podobe striebornej priečky zvýrazňuje fakt, že sme z dôvodu chorôb viacerých hráčov nastúpili v oklieštenej zostave. Za najlepšieho brankára turnaja bol vyhlásený náš Mário Stjepanovič.  

0
0
0
s2smodern
MLÁDEŽ FKM: Prípravkári U10 sa nestratili v medzinárodnej konfrontácii

Na ďalší halový turnaj nastúpili minulý víkend tentokrát prípravkári kategórie U10 pod vedením trénera Eduarda Horáčeka. V medzinárodnej konfrontácii si poradili so súpermi z Česka i Rakúska, nestačili iba na domácu Vrakuňu, ktorá sa stala víťazom turnaja. V celkovom súčte to stačilo na konečné 4. miesto.  

0
0
0
s2smodern
Prípravka U10: Na halovom turnaji zisk krásneho striebra. Vo finále proti Spartaku Trnava rozhodol až penaltový rozstrel

Na kvalitne obsadenom halovom turnaji v Močenku dosiahli naši prípravkári kategórie U10 v konkurencii s prvoligovými tímami perfektné výsledky. Vďaka prvenstvu v základnej skupine sa prebojovali až do samotného finále. Tu narazili na prvoligový FC Spartak Trnava, ktorému sa viac darilo až v penaltovom rozstrele. Získali sme tak krásne strieborné umiestnenie. GRATULUJEME !!!

0
0
0
s2smodern
FKM U10 - NA HALOVOM TURNAJI V ŠALI 5. MIESTO

Po sobotňajšom treťom mieste v Šamoríne dnes zavítali naši prípravkári U10 na turnaj do Šale. Po úvodných dvoch víťazstvách zaznamenali aj tesné prehry, čo napokon vyústilo do konečného 5. miesta. Najlepšou strelkyňou turnaja bola talentovaná Izabela BUKOVIČOVÁ s 9 presnými zásahmi.

0
0
0
s2smodern
FKM U10 - ZO ŠAMORÍNA SI BERIEME BRONZ

Na tradičnom halovom turnaji SAMARIA CUP v Šamoríne dosiahli naši prípravkári U10 na pekné bronzové umiestnenie. Za najlepšieho brankára turnaja bol vyhlásený talentovaný Jakub BUJDÁK.

0
0
0
s2smodern