MLÁDEŽ FKM: Najmladší futbalisti porazili DAC aj Trenčín

Naši najmladší futbalisti dňa 04.08.2018 pod trénerskou taktovkou Borisa Ďuricu perfektne reprezentovali mesto Nové Zámky na 3. ročníku Memoriálu slávneho Kolomana Gőgha v Kolárove. Za účasti družstiev ako maďarský Újpest, FC DAC 1904 Dunajská Streda, či AS Trenčín získali strieborné medaily. Najlepším strelcom turnaja sa stal náš Oliver TIMORÁNSKY, ktorý celkovo 10 krát napol sieť súperov.

0
0
0
s2smodern
MLÁDEŽ FKM: Tím U9 na domácom turnaji s pekným bronzom

V domácom prostredí Športovej haly Milénium nastúpil na ďalší halový turnaj aj tím kategórie U9 pod vedením trénera Kuglera. Vo vyrovnaných dueloch nestačili iba na suverénneho víťaza z Topoľčian a strieborné Komárno. Celkovo tak z toho bolo pekné bronzové umiestnenie. Najlepším brankárom turnaja bol náš Alex Rozsnyo.

0
0
0
s2smodern
MLÁDEŽ FKM: Najmladší prípravkári U9 s ďalšími víťazstvami

Tentokrát to bol Močenok, kde sa v sobotu 9. decembra predstavili naši prípravkári kategórie U9 pod vedením trénera Kuglera na halovom turnaji. Dve víťazstvá znamenali tretie miesto v skupine a tým pádom zápas o konečné piate miesto. To sme mali na dosah, keď so súperom z J. Bohuníc musel rozhodovať až penaltový rozstrel, ktorý však nevyznel v náš prospech. Napriek tomu si z podujatia nesieme pozitívny dojem vďaka výkonnostnému progresu našich najmladších futbalistov.

0
0
0
s2smodern
MLÁDEŽ FKM: Naši najmenší prípravkári na turnaji s troma víťazstvami

Svoje schopnosti si proti súperom skonfrontovali už aj naši najmenší prípravkári kategórie U9. Pod vedením trénera Kuglera sa v sobotu 2. decembra zúčastnili na medzinárodnom halovom turnaji v Komárne. S vyrovnanou bilanciou 3 výhier a 3 prehier a aktívnym skóre 12:10 sa umiestnili na peknom štvrtom mieste.

0
0
0
s2smodern
VÝSLEDKY MLÁDEŽE: Prípravka U9 získala majstrovský titul, veľmi potešilo aj senzačné víťazstvo dorastencov v Myjave

Ešte v piatok nastúpili prípravkárske tímy proti Galante. Veľká pozornosť sa sústredila na kategóriu U9. Chlapci mohli v prípade víťazstva získať v predstihu majstrovský titul. Po ťažkom boji to napokon zvládli a stali sa víťazmi svojej súťaže, keďže pred posledným kolom majú šesťbodový náskok. Jednoznačnými víťazstvami sa prezentovali aj družstvá U10 a U11. Mladší žiaci U12 spustili kanonádu na svojho súpera, pričom zatiaľ dosiahli v súťaži už 250 gólov. Niečo fantastické sa podarilo starším dorastencom, ktorí prekvapujúco zvíťazili u druhého tímu tabuľky v Myjave. FKM DO TOHO !!!

0
0
0
s2smodern